Post a reply

Re: Depo Matulji

27 Aug 2013, 15:17

Sky wrote:Spustaju se prelazni mostovi, kao i kod pravog vagona.

Nisam mislio na to nego za na gornji kat

Re: Depo Matulji

27 Aug 2013, 16:35

thomcro wrote:Nisam mislio na to nego za na gornji kat

Znam, da nisi mislio na to, ali ta gornja platforma se ne spusta niti kod pravog vagona, pa tako niti na modelu. Moze se jedino maknuti u komadu.

Re: Depo Matulji

27 Aug 2013, 21:07

Sky wrote:... ta gornja platforma se ne spusta niti kod pravog vagona, ...

100% sam bio uvjeren u suprotno :think: ali izgleda da ipak nisam u pravu ... bar po ovoj fotki

Image

Re: Depo Matulji

27 Aug 2013, 23:43

thomcro wrote:100% sam bio uvjeren u suprotno :think: ali izgleda da ipak nisam u pravu ... bar po ovoj fotki

Da, kod tih vagona za utovar/istovar automobila koristi se posebna rampa, kao uostalom i kod nasih HZ vagona,
jer su istog tipa kao i ovi njemacki. ;)

Re: Depo Matulji

08 Dec 2013, 16:53

Novi stroj u mojem depou! Radi se o Roco DB V200 013. Prezadovoljan sam, odlično vuče u brdo, pouzdana, tiha,... Preljepa loksa :) !
Image

Image
Nakon nekoliko bruto-proba, lokomotiva je otišla na odmor u remizu.
Image
Ove dvije su bile jako vrijedne u zadnje vrijeme. Dolaskom nove lokomotive, imati će više vremena za odmor :lol:
Image
I jedna starija novost u Cargu ;)  .
Image

Re: Depo Matulji

08 Dec 2013, 21:17

Čestitam na novitetu :clap: :clap: :clap:
Dali planiraš i ostali varijante bojanja sakupiti; žuta, narančasta, zelena, plava... :angelic-green:
Pogledaj ovdje sigurno ćeš :DROOL :DROOL :DROOL

Re: Depo Matulji

08 Dec 2013, 21:56

:text-bravo: Kapo! To mi je jedna od najljepših diesel Njemačkih lokomotiva.
Kupio si ju sa DCC-om?

Re: Depo Matulji

09 Dec 2013, 17:28

Thalis-4341 wrote:Čestitam na novitetu :clap: :clap: :clap:
Dali planiraš i ostali varijante bojanja sakupiti; žuta, narančasta, zelena, plava... :angelic-green:
Pogledaj ovdje sigurno ćeš :DROOL :DROOL :DROOL

Hvala!
Puno je varijanta te lokomotive! Za sada je ova, a do kojih 50ak godina ću skupit i ostale :lol: :lol: !
Damir wrote: :text-bravo: Kapo! To mi je jedna od najljepših diesel Njemačkih lokomotiva.
Kupio si ju sa DCC-om?

Hvala! Inače nisam ljubitelj dizelki, ali ova lokomotiva ima stvarno prekrasan oblik. Morala je jednoga dana doć u moj depo ;) .
da, kupio sam je sa DCC!

:greetings-wavingyellow:

Re: Depo Matulji

10 Dec 2013, 21:06

Baš ju je lijepo vidjeti u tvom depou... D-)

Re: Depo Matulji

28 Dec 2013, 11:35

Za Božić sam od roditelja i none dobio jednu opaku pilu :D ! MEHANO TGV POS.
Nakon modifikacije i unaprijeđenja, vlak je danas predstavljen građanima moje makete :).
Image

Image
Detalji i tisak su dosta dobri, osim pantografa. Vozna svojstva (bez modifikacije) nisu baš jako pohvalna. Ja sam mu stavio zamašnjak, dekoder i druge kardane. Sada vozi jako dobro. Uskoro ću mu promijeniti pantografe i staviti novi 5polni motor. Vagoni i druga upravljačnica su bili dosta lagani, pa su dobili malo olova.
Ja sam jako zadovoljan prugica !
Post a reply