Post a reply

Re: Maketa za jednog Vedrana - Dobrotvorna akcija!

24 Dec 2014, 22:56

- Puno vam hvala na odličnim fotkama, malko mi je kanula suza na oko.
- Vedran je zaista prekrasan dečko i njegov sjaj u oku je NEPROCJENJIV!
- Ponosan sam na našu malu zajednicu koja je ovaj projekt omogućila,a najveće pohvale Mariju koji je ovaj projekt pokrenuo.

B:B :B D-) :text-bravo: :greetings-wavingyellow:

Re: Maketa za jednog Vedrana - Dobrotvorna akcija!

24 Dec 2014, 23:17

Bas kao sta je Damir napisao tocno krene suza na oko kad vidis to sretno dijete.
Svaka cast decki ovo je odradjeno milina.
:text-bravo:

Re: Maketa za jednog Vedrana - Dobrotvorna akcija!

25 Dec 2014, 02:40

evo da se i ja kratko oglasim u vezi dostave vedrograda.. definitivno Badnjak za pamćenje.. lijepu stvar smo napravili.. baš dobar, ali stvarno dobar, osjećaj.. a treba reći i da je baka bila vidljivo dirnuta.. vedran je poslije rekao mojoj majci "da mu se ispunio san".. na to je teško bilo šta dodati..

ljudi, još jednom hvala, stvarno veliko hvala, svima koji ste se na bilo koji način uključili u ovu lijepu akciju.. jedno dijete smo stvarno napravili sretnim.. sretan Božić svima..

Re: Maketa za jednog Vedrana - Dobrotvorna akcija!

25 Dec 2014, 03:56

To je pravi duh, što reč nego da smo pogodili u srž... :happy-partydance: :happy-smileyflower:

Re: Maketa za jednog Vedrana - Dobrotvorna akcija!

25 Dec 2014, 06:32

Ovo je prva web stranica koju sam otvorio jutros, da vidim je li stigao foto izvještaj sa primopredaje.
Nemam što dodati osim da mi je drago što sam imao priliku biti jedan sitni kamenčić u ovoj lijepoj akciji. Od mene sve pohvale i čestitke prije svega autoru ideje i makete, kao i svima koji su dali svoj prilog.

Re: Maketa za jednog Vedrana - Dobrotvorna akcija!

25 Dec 2014, 09:23

zz vedran 141224 dstanicic - 0048_resize.jpg
zz vedran 141224 dstanicic - 0048_resize.jpg (183.26 KiB) Viewed 12377 times


..teško je riječima opisati ovaj događaj! :occasion-snowman:
Hvala svima koji su pomogli ovu humanu akciju bez granica i usrećili Vedrana! :text-merryxmas:
Dobro je činiti dobro! :clap:

Re: Maketa za jednog Vedrana - Dobrotvorna akcija!

25 Dec 2014, 10:08

i to je to !!!!!
:text-bravo:

Re: Maketa za jednog Vedrana - Dobrotvorna akcija!

25 Dec 2014, 11:04

:text-bravo: :clap:

Re: Maketa za jednog Vedrana - Dobrotvorna akcija!

25 Dec 2014, 20:39

Lijepa akcija i drago mi je da sam bio dio nje, ali ne treba stati samo na jednoj. Ima još klinaca koji bi htjeli imati maketu ili barem neki "krug" po kojem će voziti vlakove.

Re: Maketa za jednog Vedrana - Dobrotvorna akcija!

25 Dec 2014, 23:53

Sada na Božić, sa ogromnim zadovoljstvom i "punim srcem" , mogu napisati par redaka za kraj.

Prvo me je na Badnjak u rano poslijepodne nazvao Daco.
Prepun dojmova mi je ispričao sve detalje primopredaje.

Nakon toga me je nazvao i Mario, te rekao da zna da sam već čuo izvještaj - ali da me je i on morao nazvati.
Tada mi je rekao par stvari koje su i mene potpuno "dotukle", tako da sam bio u istoj situaciji kao Damir i Mrva.

Za dobiti veću sliku svega , treba reći da je nedavno Vedran ostao bez tate.

Tada je na nevinu šalu Marijeve mame da joj da jedan bonbon, on je odgovorio da će joj dati cijelu vrećicu - jer "mu je ispunila san"!?!
A Maria je grlio i , pazite ovo, rekao mu da je on njegov Djed Mraz!!!

Pa dajte recite kako je dijete reagiralo!
I kako je on to u svojoj glavici posložio sve stvari...

Meni je ovo nestvarno!

Danas sam ujutro još jednom pročitao cijelu temu.
Od početka do kraja.

Sigurno ću pamtiti ovaj Božić... ma ne mogu dalje pisati...
:B
Post a reply