Post a reply

Re: pitanja-razna

13 Sep 2016, 00:50

pozdrav ekipa

imam jedan problem od danas
kad kliknem na link u emailu na novi post koji je poslan u temi koju pratim umjesto stranice prijave
otvori mi blank stranicu
isto tak kad idem direktno na stranicu foruma i kad se prijavim ne prebaci me direktno na forum ko prije automatski
nego moram kliknut onaj link ovdje da bi me prebacio na forum

http://prntscr.com/chbruj

pa sad neznam jel to do mog firefoxa odjednom ili je nesto na forumu

eto ko se bolje kuzi u web stranice ak mozda zna

tnx

mrva

Re: pitanja-razna

13 Sep 2016, 08:14

pa evo ne znam što bi to bilo .... iskreno
ja nemam nikakvih problema.
baš sam istestirao sve ....

ostali?

Re: pitanja-razna

13 Sep 2016, 13:57

Ja sam imao prije god-dvije problem,a onda sam skužio da neki antivirusni sustavi ne dozvoljavaju direktan ulazak
na stranicu tj. forum pa sam ga deinstalirao i opet je sve bilo O.K! (ne sjećam se koji je to antivirusni program bio)

Re: pitanja-razna

14 Feb 2019, 07:09

Ne znam jesam li pogodio pravu temu, a riječ je o jednom tehničkom problemu koji se stvorio na meni nepoznat način.
Naime, jučer sam objavio izvještaj sa prezentacije nastavne makete u FPZ. I ničim izazvan, prilog se pojavio na dva mjesta kao dupla tema. Nemam blagog pojma kako je do toga došlo. S time da je jedna tema kompletna, a u drugoj je samo prvi post. A, što je zanimljivo, rasprava se povela upravo u onoj ''kusatoj'' temi.
Nema smisla da tako ostane. Mislim da bi bilo dobro postove zglajzana i H0 modelara premjestiti u kompletiranu temu, a onu drugu (ili prvu) obrisati.

Re: pitanja-razna

14 Feb 2019, 10:06

Stanley wrote:Ne znam jesam li pogodio pravu temu... /cut
Mislim da bi bilo dobro postove zglajzana i H0 modelara premjestiti u kompletiranu temu, a onu drugu (ili prvu) obrisati.


Sve OK, taman i da fulaš temu, uvijek možemo prebaciti ;)
Postovi prebačeni i dupla tema obrisana, provjeri molim Te i hvala za izvještaj :obscene-drinkingcheers:

Re: pitanja-razna

14 Feb 2019, 13:08

Hvala obojici! :obscene-drinkingcheers:

Vidim da je rasprava potegnuta i na drugim mjestima na internetu,
pa kada odgovorim na nedoumice nekih, onda ćemo nakon nekog vremena
obrisati sve te gluposti i pročistiti temu!

:chores-chopwood:

Re: pitanja-razna

15 Feb 2019, 23:12

DSC_0451.JPG
DSC_0451.JPG (199.66 KiB) Viewed 14599 times
DSC_0362.JPG
DSC_0362.JPG (225.08 KiB) Viewed 14599 times
DSC_0072.JPG
DSC_0072.JPG (211.28 KiB) Viewed 14599 times
Stanley wrote:Mislim da bi bilo dobro postove zglajzana i H0 modelara premjestiti u kompletiranu temu, a onu drugu (ili prvu) obrisati.


Podržavam likvidacije, kooperacije, fuzioniranja i pročiščavanje dizna.
prilog tomu je rad modelara u doba prije OOUR-a i sitno al' nije bitno u slici i riječi:
Post a reply